JAK TO DZIAŁA ?

  1. Zadzwoń i umów się z nami w celu ustalenia odpowiedniego pakietu, jak i wszystkich szczegółów.
  2. Ustalimy termin oraz ważne informacje potrzebne do podpisania umowy, a po wpłaceniu 30% zaliczki masz pewny termin!
  3. Przyjeżdżamy odpowiednio wcześnie w ustalone miejsce w wyznaczonym czasie, ustawiamy cały sprzęt oraz potrzebne gadżety.

 

 

 

Tutaj zaczyna dziać się cała magia!

<center><!-- [et_pb_line_break_holder] --><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rDX4xFVS9T8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] --></center>
Ustawiasz się przed ogromnym 65 calowym lustrem, które zaczyna do Ciebie mówić, a na tafli zwierciadła dodatkowo pojawia się animacja zachęcająca do zabawy!
W lustrze widzisz swoje odbicie oraz formaty zdjęć – wybierz to, które Cię interesuje dotykając tafli lustra – TAK, lustro jest dotykowe!
Zaczyna się odliczanie:
5…4… nie zapomnij wybrać śmiesznego gadżetu!
3…2… pozuj do zdjęcia, patrząc w obracające koło kolorowych diod ledowych i….
…1. PSSSSTRYK!
Flesz lampy z dyfuzorem idealnie doświetla zdjęcie, na którym wychodzisz PERFEKCYJNIE!
Po kilku sekundach masz w rękach idealną pamiątkę. Chcesz mieć to zdjęcie również w formie elektronicznej? Żaden problem – możesz wysłać je na swojego maila!

NIESAMOWITE!
NOWOSĆ! Foto lustro może wykonać również śmieszne GIFY!
Przez całą zabawę nasz animator jest do Państwa dyspozycji!

Fotobudka vs. Magiczne Lustro

Nowa forma fotobudki w postaci lustra w dekoracyjnej ramie to produkt dla wymagających klientów. Oprócz świetnego i prestiżowego wyglądu, lustro wytwarza dźwięk głosowy, który w zabawny sposób animuje całą sesję zdjęciową. Dodatkową atrakcją której nie ma w fotobudce jest funkcja rysowania i pisania palcem na ekranie po swoim zdjęciu. Każdy może napisać dedykację, datę lub umieścić kolorowy rysunek, który jest nadrukowany na fotografii.

Kolejnym atutem foto lustra to wysokość obiektywu fotograficznego i ogromne sześćdziesięcio pięcio calowe lustro. Aparat uchwyci na zdjęciu osoby wysokie, dzieci oraz osoby niepełnosprawne. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ każdy może zrobić sobie sesję zdjęciową, bez żadnych ograniczeń.

KONTAKT

725-077-343

photo.mirror65@gmail.com

Chwałki 115 27-600 Sandomierz

9 + 10 =

FOLLOW US

Call Now Button