Najczęściej zadawane pytania

Jak działa Foto lustro?

Obsługa Foto lustra jest niezwykle prosta. Zapraszamy do zakładki Jak to działa?

Dostanę fakturę?

Oczywiście, że tak. Pełna faktura 23%.

Co jeśli foto lustro ulegnie awarii?
Operator będzie miał ze sobą zapasowe komponenty oraz zapas papieru w razie gdybyś miał ochotę przedłużyć zabawę do białego rana. Zmartwienia zostaw nam. Zawsze płacisz tylko za czas, przez który lustro jest dla Ciebie.
Czy zdjęcia z Foto lustra drukowane są od razu?

Zdjęcia drukowane są niemalże natychmiast. Dzięki urządzeniu o świetnych parametrach technicznych, można odebrać zdjęcie już po 15 sekundach.

Czy korzystający z Foto lustra będą mieli dostęp do rekwizytów?

Tak. Wraz z naszym urządzenie dostarczamy całą masę nowych rekwizytów takich jak: peruki, okulary, czapki, kapelusze itp.

Czy mogę umieścić na zdjęciu swoją treść lub logo?

Pod każdym zdjęciem można umieścić swój tekst, np. „40-ste urodziny Karola, 09.10.2017”, „Niezapomniana 18-nastka Ani” albo „Ślub Ewy i Adama, 15.02.2016”. Dzięki temu goście na pewno nie zapomną, skąd mają pamiątkę. Specjalnie dla Klientów biznesowych wprowadziliśmy możliwość umieszczenia firmowego logo oraz tekstu. W razie potrzeby przygotujemy odpowiednią grafikę.

Na jakim tle robicie zdjęcia?

Na jakim sobie tylko wymarzysz. Foto lustro jest “wolnostojące”, ale możemy ustawić przed nim stojak z dowolnym tłem. Od ręki zapewniamy kilka kolorów, jednak z odpowiednim wyprzedzeniem jesteśmy w stanie przygotować wszystko począwszy od prostego jednolitego tła, poprzez wydruki bannerów, po ręcznie malowane obrazy. Możliwe jest również wykorzystanie technologii green screen – fotografowania na zielonym tle i komputerowej podmianę tła. Taka opcja wymagać może dodatkowego oświetlenia i przygotowania grafiki, więc jest dodatkowo płatna.

Jak nas zarezerwować?

Gorąco polecamy kontakt telefoniczny, jak i mailowy: 791-301-887 lub photo.mirror65@gmail.com.

Czy będziemy mieli dostęp do wszystkich zrobionych zdjęć na danej imprezie?

Tak. Wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy zostaną Państwu dostarczone na PENDRIVE. Ciekawym pomysłem jest wystawienie księgi pamiątkowej – specjalnego albumu, do którego uczestnicy wklejają swoje zdjęcia (drukowane wtedy w dwóch kopiach) i zamieszczają swoje dedykacje. Polecamy zwłaszcza na wesela. Ponad to wasze zdjęcia będą umieszczone w galerii online która będzie chroniona hasłem i tylko Państwo będziecie mieli do niej dostęp.

Ile wolnej powierzchni potrzeba do rozstawienia Foto lustra?

Potrzebujemy 3mx3m wolnej przestrzeni, na rozstawienie lustra i gadżetów. Niezbędny jest również dostęp do standardowej wtyczki elektrycznej. Napięcie: 230V.

Czy płacę za czas przed i po imprezie, kiedy foto lustro stoi bezczynnie lub czas montażu?

Płacisz tylko za czas, w którym lustro jest dostępne dla Twoich gości. Pojawimy się we wskazanym miejscu odpowiednio wcześniej aby być w pełnej gotowości przed czasem, ale              w umowie jasno określamy przez ile godzin foto lustro ma być do Twojej dyspozycji.

Czy złe oświetlenie w miejscu instalacji Foto lustra wpływa na jakość zdjęć?

Nie. Nasze urządzenie posiada własny system oświetlenia dzięki czemu nawet w zaciemnionych miejscach zdjęcia będą wysokiej jakości.

W jakich miejscowościach możliwy jest wynajem?
Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dojazd do 50 km jest zawsze gratis. Dalsze trasy to kwestia ustaleń pomiędzy stronami. Proponujemy korzystne warunki.
Ile zdjęć można zrobić na jednej imprezie?
W każdym pakiecie ilość zdjęć jest nielimitowana. Jedynym ograniczeniem jest czas wynajmu lustra.
Reprezentuję agencję eventową, chciałbym wynajmować Foto lustro swoim klientom.
Jesteśmy otwarci na współpracę.
Czy foto lustro będę obsługiwał sam?

Foto lustro przywiozą dwie osoby. Będą z Wami przez cały czas dbając o stronę techniczną oraz pomagając gościom wycisnąć z foto lustra ile tylko się da. Twoim zadaniem będzie jedynie czerpanie przyjemności z zabawy.

Ile zapłacę za jedno zdjęcie?
Wynajmując Foto lustro płacisz za czas pracy, nie za ilość odbitek. Na przykład: umawiamy się na 3 godziny, Twoi goście mogą w tym czasie zrobić dowolną ilość zdjęć i za żadne nie zapłacisz dodatkowo.

Dotykowe Foto Lustro NAJWIĘKSZE NA RYNKU 65cali - następca fotobudki, które sprawi, że poczujesz się jak gwiazda!

KONTAKT

725-077-343

photo.mirror65@gmail.com

Chwałki 115 27-600 Sandomierz

13 + 3 =

FOLLOW US

Call Now Button